Solvey Hakkında

Solvey olarak, deneyimli ve farklı uzmanlıklardaki kişileri bir çatı altında sürekli tutabilmenin hem firmalara yükünü hem de her daim proje yaratmaktaki zorluklarını iyi bilmekteyiz

Solvey Eğitim ve Danışmanlık Akademisi ekibi; 10 ila 30 yıl arasında tecrübeleriyle uluslarası temelleri Kaizen, Kısıtlar Teorisi, Toyota Ways, GM WCM, Yalın sistemleri, Inovasyon ve 6 Sigma ve günümüzün öncü kişisel gelişim felsefeleri beraberinde gelişmiş, teknoloji ile bütünleşik, farklı sektörel ve çeşitli uzmanlık alanları ve iş tecrübelerine sahip, uzun yıllar yöneticilik ve liderlik yapmış kişilerdir.

Bünyesinde barındırdığı bu farklılıklar ile, gereksinim duyulduğunda, Türkiye’nin ve bölge ülkelerin yükselen firmaları, STK ve kamu çalışanlarına sonuç ve süreç odaklı tecrübe paylaşım araçları ile KPI, güven ve şeffaflık odaklı danışmanlık ve eğitimler sunar.

 • 2015

  Kuruluş

 • 2016

  Uluslararası Eğitim

 • 2016

  Türkiye'de Danışmanlık Hizmeti

 • 2018

  Uluslararası Danışmanlık

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Daha fazla bilgi almak için lütfen ulaşın.

Son derece verimli bir konferanstı. Dijital dönüşüm üzerine etkileyici sunumlar yapıldı. İş yaşantımda bana çok faydası olacak bilgiler öğrendim. Teşekkür ederim.

UNDP Proje Yöneticisi